Advantage

О НАС

ВЫСТАВКИ

HEIMTEXTIL

Almanya'nın Frankfurt kentinde her yıl düzenlenen geleneksel HEIMTEXTIL fuarına 2014 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde katılmaktayız. Bu fuarda Dünya'nın birçok farklı bölgesinden gelen müşterilerimizi, güncel koleksiyonlarımızla buluşturup değerli iş bağlantıları yapmaktayız. Advantage olarak, etkileyici 2021 koleksiyonumuzu tanıtmak için, Hol 8 A 03 nolu standımızda sizleri görmekten mutluluk duyacağız.

EVTEKS

İstanbul CNR EXPO fuar merkezinde her yıl düzenlenen geleneksel EVTEKS fuarına 2011 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde katılmaktayız. Bu fuarda ülkemizden ve Dünya'nın birçok farklı bölgesinden gelen misafirlerimizi, güncel koleksiyonlarımızla buluşturup, değerli iş bağlantıları yapmaktayız. Advantage olarak etkileyici 2020 koleksiyonumuzu tanıtmak için, Hol 5 D 15 nolu standımızda sizleri görmekten mutluluk duyacağız.

НАШИ БРЕНДЫ

Vanilla - это бренд домашнего текстиля, в котором сочетаются знания и опыт Tuzemen Tekstil и профессионализм команды экспертов в своей области. Продукция бренда производится в соответствии с высоким качеством и тщательно упаковывается на последнем этапе производства. Кроме этого бренд включает в себя многочисленную продукцию для различных областей, не ограничиваясь только шторным текстилем.

нажмите чтобы перейти на наш сайт.

Winbrella, Tüzemen Tekstil'in 2008 yılında almış olduğu kararla bünyesinde kurduğu kesim hizmeti veren tescilli markasıdır. En trend ürünleri, en etkin fiyat politikası ile hızlı ve kaliteli bir servis anlayışını benimseyerek müşterilerine ulaştırmayı ilke edinmiştir.

нажмите чтобы перейти на наш сайт.

İLETİŞİM

Контактная & информация

Tüzemen Tekstil Otomotiv İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Alaşar mahallesi İstanbul Yolu Caddesi No:507
Osmangazi/БУРСА
Тел 1: (224)346-0632
Тел 2: (224)346-0532
Тел 3: (224)346-0535
Faks: (224)346-0635
Эл.почта:  info@advantageperde.com