Advantage

ABOUT US

EXHIBITIONS

HEIMTEXTIL

Almanya'nın Frankfurt kentinde her yıl düzenlenen geleneksel HEIMTEXTIL fuarına 2014 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde katılmaktayız. Bu fuarda Dünya'nın birçok farklı bölgesinden gelen müşterilerimizi, güncel koleksiyonlarımızla buluşturup değerli iş bağlantıları yapmaktayız. Advantage olarak, etkileyici 2021 koleksiyonumuzu tanıtmak için, Hol 8 A 03 nolu standımızda sizleri görmekten mutluluk duyacağız.

EVTEKS

İstanbul CNR EXPO fuar merkezinde her yıl düzenlenen geleneksel EVTEKS fuarına 2011 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde katılmaktayız. Bu fuarda ülkemizden ve Dünya'nın birçok farklı bölgesinden gelen misafirlerimizi, güncel koleksiyonlarımızla buluşturup, değerli iş bağlantıları yapmaktayız. Advantage olarak etkileyici 2020 koleksiyonumuzu tanıtmak için, Hol 5 D 15 nolu standımızda sizleri görmekten mutluluk duyacağız.

OUR OTHER BRANDS

Vanilla; It is a home textile brand that combines the knowledge and experience of Tüzemen Tekstil with a team competent in its field, and consists of products which are produced in high quality, meticulously confectioned and nicely packaged. Moreover, it presents customized and made-to-measure service for private spaces.

Click here to go to our website.

Winbrella, Tüzemen Tekstil'in 2008 yılında almış olduğu kararla bünyesinde kurduğu kesim hizmeti veren tescilli markasıdır. En trend ürünleri, en etkin fiyat politikası ile hızlı ve kaliteli bir servis anlayışını benimseyerek müşterilerine ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Web sitemize gitmek için tıklayınız.

CONTACT US

Contact & Transportation

Tüzemen Tekstil Otomotiv İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Alaşar mahallesi İstanbul Yolu Caddesi No:507
Osmangazi/BURSA
Tel1: (224)346-0632
Tel2: (224)346-0532
Tel3: (224)346-0535
Faks: (224)346-0635
E-Posta: info@advantageperde.com